Titles you rated
A Dream Within a DreamRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 3.5
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.0