Series
Ratings
164
Ms. HammurabiRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
- Meitantei Stay HomesRated ★ 3.5
No, Thank YouRated ★ 5.0
MemorialsRated ★ 5.0- 리뷰왕 장봉기Rated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 1.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 5.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 2.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.0- Hahaha MeongmeongineRated ★ 5.0
DearestRated ★ 3.5
Partners for JusticeRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The PalaceRated ★ 4.0
OddinaryRated ★ 3.0
deleRated ★ 3.5
Super RichRated ★ 0.5