Titles you rated
The WailingRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 3.5
Tangled Ever AfterRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Take ShelterRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
The Human StainRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 1.5