Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Never Let Me GoRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Madame BovaryRated ★ 3.0
Room No.7Rated ★ 3.0
Stuart: A Life BackwardsRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 4.0