Movies
Ratings
252
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
An American CrimeRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0