Titles you rated
GuestRated ★ 3.0
City LightsRated ★ 3.5- An EducationRated ★ 3.0
DyingRated ★ 3.0
Happy as LazzaroRated ★ 3.5
Malcolm & MarieRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 2.5
Tokyo SonataRated ★ 3.5
Darkness, Light, DarknessRated ★ 3.5
MacbethRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 3.0
Lawrence of ArabiaRated ★ 3.5
Esper's LightRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
ReflectionRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
CasablancaRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 3.5