Movies
Ratings
94
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 2.0
August RushRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
14 BladesRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 1.0
RockyRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 1.0
Enemy at the GatesRated ★ 1.0
Fight ClubRated ★ 2.0