Movies
Ratings
672
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Dark TowerRated ★ 2.5
SpectralRated ★ 2.0
Underworld: Blood WarsRated ★ 2.0
WasabiRated ★ 2.0
Mr. Nice GuyRated ★ 4.0
Ong Bak 3Rated ★ 3.5
Dragonball EvolutionRated ★ 0.5
TwinsRated ★ 3.5
Mercury RisingRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.0
Wheels on MealsRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
EraserRated ★ 3.5
The MedallionRated ★ 2.0
Six Days Seven NightsRated ★ 3.0