Series
Ratings
17
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0