Movies
Ratings
202
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
TroyRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 5.0