Titles you rated
SignalRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
All About My RomanceRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 4.5
1% of AnythingRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Twinkle TwinkleRated ★ 3.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
A New LeafRated ★ 2.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.5
NonstopRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 2.0
Two WeeksRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 2.0