Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0