Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
The TrunkRated ★ 2.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
AsuraRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 3.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Korean Food War 4Rated ★ 2.5
Korean Food War 3Rated ★ 3.0
Korean Food War 2Rated ★ 3.5
Korean Food War 1Rated ★ 3.0
MasterChef KoreaRated ★ 3.0
MasterChef KoreaRated ★ 3.0