Series
Ratings
15
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0