Movies
Ratings
88
CoralineRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Edge of All We KnowRated ★ 1.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 4.0
BeetlejuiceRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 2.0- Crazy CatRated ★ 4.0
A Trip to InfinityRated ★ 3.5
Noodle FishRated ★ 2.0