Series
Ratings
30
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 5.0
Play It Cool, GuysRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0
Our Season: Spring with Park Jae ChanRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Heaven? ~My Restaurant, My Life~Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 5.0
Cells at Work!!Rated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 5.0- Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 4.5
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0