Movies
Ratings
352
Two Days, One NightRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
FrankRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 3.5
Buckwheat Flower, A Lucky Day and SpringRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
About a BoyRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Great BeautyRated ★ 4.0