Titles you rated
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
- Hansan ReduxRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0- Miss FortuneRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
Knock at the CabinRated ★ 3.5