Titles you rated
PicnicRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 1.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 4.0
MinariRated ★ 1.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5