Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.5
TerrifierRated ★ 2.0
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 4.0
MantisRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
SupersonicRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
Treasure PlanetRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5