Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 5.0- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
A Hundred MemoriesRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
SennaRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 5.0
Undercover High SchoolRated ★ 1.5
ChernobylRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
One Piece Season 1Rated ★ 1.0
WandaVisionRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.0
Money GameRated ★ 4.0