Movies
Ratings
224- Destruction of TimeRated ★ 5.0
- BeepRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5- Until the Stones SpeakRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 5.0
Moving OnRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 5.0
NomadlandRated ★ 5.0
The ThingRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
ZoeRated ★ 2.5
ActressesRated ★ 3.5
Like You Know It AllRated ★ 0.5
Family TiesRated ★ 4.0
The TableRated ★ 2.5
Modern BoyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
The Ghost TheaterRated ★ 4.5