Titles you rated
Kotaro Lives AloneRated ★ 2.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
MaidRated ★ 3.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
Deaf URated ★ 2.5
Naomi OsakaRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 1.0- SkinsRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0- SkinsRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
The Big CRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
StyleRated ★ 2.0