Movies
Ratings
245
Made of HonorRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 2.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 1.5
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
HopeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
PainedRated ★ 2.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.5