Titles you rated
Last ResortRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
TV Novel: SamsaengiRated ★ 3.5
Detectives in TroubleRated ★ 3.0
Idle MermaidRated ★ 3.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 2.5
Operation ProposalRated ★ 2.5
The Three MusketeersRated ★ 3.5
Pure LoveRated ★ 3.0