Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
HitchRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
American GangsterRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0