Titles you rated
Jason BourneRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The Last GodfatherRated ★ 1.0
The Front LineRated ★ 1.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 1.5
Gangnam BluesRated ★ 1.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 1.5
Northern Limit LineRated ★ 1.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 1.5
AssassinationRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0