Movies
Ratings
335
Finding NemoRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
ExitRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Mood of the DayRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0