Movies
Ratings
278
The World of LoveRated ★ 4.0
Barton FinkRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 1.0- Love in the Tinder ageRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 4.0
HappeningRated ★ 4.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
PicnicRated ★ 2.5
Drowning LoveRated ★ 1.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0