Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Serial Experiments LainRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5- DerekRated ★ 4.0
- DerekRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5- GintamaRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0