Movies
Ratings
577
TullyRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.0