Titles you rated
The SubstanceRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 1.5
The MenuRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 2.5
BarbarianRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.5
NopeRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Electrical Life of Louis WainRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
I Care a LotRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 1.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0