Series
Ratings
113
ShōgunRated ★ 4.5
Alien: EarthRated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Sex Education Season 4Rated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 0.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Midnight MassRated ★ 3.5
Singles' InfernoRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 1.0
YouRated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.5
Love on the SpectrumRated ★ 4.0
Love on the SpectrumRated ★ 4.0
The SinnerRated ★ 3.0