Series
Ratings
100
You're My PetRated ★ 3.0
Slayers RevolutionRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- WORKING!!Rated ★ 2.0
- Magic Knight RayearthRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Saiyuki Reload GunlockRated ★ 4.0- Saiyuki ReloadRated ★ 4.0
D.Gray-manRated ★ 2.5
Gensomaden SaiyukiRated ★ 4.0
Petite Princess YucieRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.0- TtoganjipRated ★ 4.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.5
X-Man Season 1Rated ★ 4.0
Digimon Adventure:Rated ★ 5.0