Series
Ratings
104
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Framing Britney SpearsRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
ElementaryRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0- Queer as Folk Season 2Rated ★ 3.0
Drop Dead DivaRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.0
The KillingRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5