Movies
Ratings
146
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
8 WomenRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 4.0