Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 3.5
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
Mad MaxRated ★ 3.0
To LeslieRated ★ 3.5
I, TonyaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Words on Bathroom WallsRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 2.0
Breaking the WavesRated ★ 5.0
The NorthmanRated ★ 4.0
VideodromeRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5