Series
Ratings
164
My Melody & KuromiRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 0.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Gal & DinoRated ★ 3.0
The Impossible HeirRated ★ 0.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 0.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.0
Over ChristmasRated ★ 2.0
Eye Love YouRated ★ 2.5
GivenRated ★ 2.5
Kids on the SlopeRated ★ 3.5
World Theme TravelRated ★ 5.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5