Series
Ratings
104- SNL Korea Season 1Rated ★ 2.5
You Quiz On The BlockRated ★ 3.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 2.5- 올림포스 가디언Rated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0- I Am a Singer LegendRated ★ 2.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.0
- I Am a Singer Season 3Rated ★ 3.0
- Chuseok Special I Am a SingerRated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
Escaping Crisis No. 1Rated ★ 2.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 2.5