Movies
Ratings
43
The King's SpeechRated ★ 5.0
The SwitchRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 1.0
13 Going on 30Rated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 2.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Up in the AirRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 5.0
Goodbye BafanaRated ★ 5.0