Titles you rated
Inside OutRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0