Movies
Ratings
50
OrphanRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 5.0
TedRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0