Titles you rated
 Little WomenRated ★ 5.0 Little WomenRated ★ 5.0
 The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 3.0 The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 3.0
 Wrath of ManRated ★ 1.5 Wrath of ManRated ★ 1.5
 Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 2.5 Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 2.5
 Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5 Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
 Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 3.0 Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 3.0
 Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5 Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
 The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0 The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
 Frozen IIRated ★ 3.0 Frozen IIRated ★ 3.0
 AnnihilationRated ★ 3.0 AnnihilationRated ★ 3.0
 Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5 Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 3.0 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 3.0
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 3.5 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 3.5
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0
 Star Trek: BeyondRated ★ 3.5 Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
 V.I.P.Rated ★ 3.0 V.I.P.Rated ★ 3.0
 Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0 Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
 F9: The Fast SagaRated ★ 4.5 F9: The Fast SagaRated ★ 4.5
 Memoir of a MurdererRated ★ 3.0 Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
 Forbidden DreamRated ★ 3.0 Forbidden DreamRated ★ 3.0