Series
Ratings
356
Goblin SlayerRated ★ 4.0
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.5
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
So I'm a Spider, So What?Rated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 1.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Wise Man’s GrandchildRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5