Movies
Ratings
610
OppenheimerRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
RenfieldRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Knock at the CabinRated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
TarRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
I Can I Will I DidRated ★ 3.0