Series
Ratings
116
CrashingRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 4.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 5.0
TrinketsRated ★ 3.5
TrinketsRated ★ 3.5
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
Next in FashionRated ★ 4.0
Daisy Jones & The SixRated ★ 4.0
Lockwood & Co.Rated ★ 4.0
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Young Royals Season 2Rated ★ 3.5
The Shannara ChroniclesRated ★ 3.0
Partner TrackRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
UncoupledRated ★ 4.0- The Carrie DiariesRated ★ 4.0