Series
Ratings
13
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0