Movies
Ratings
126
CJ7Rated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
VenomRated ★ 2.0
GravityRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
BurningRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0