Titles you rated
SicarioRated ★ 2.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 2.5
SaltRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.5
BurntRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
CarsRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0