Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Revolutionary Girl Utena: The Adolescence of UtenaRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Stray Dogz 8Rated ★ 2.0- Stray Dogz 2Rated ★ 2.5
Twisted JusticeRated ★ 2.5
A Story of YonosukeRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Stray Dogz 9Rated ★ 2.5
Stray Dogz 7Rated ★ 2.0
Stray Dogz 5Rated ★ 2.5
Stray Dogz 4Rated ★ 2.0- Stray Dogz 3Rated ★ 2.0
Stray DogzRated ★ 2.5